Ring med blå sten, nagg, stl 17½, bredd 4,2mm, GFAB, repor, 925/1000 silver Vikt: 7 g
Auktnr | SE16.20240507.A94152 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:07:00 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |
18/4 20:04:19 | carlh | 50 kr |