Pärlcollier med odlade pärlor, grå, repor, samt hänge, lås med diamanter 2x0,015, slitage, vitguld 18K, defekt/av Vikt: 5,5 g
Auktnr | SE16.20240507.A94162 |
Utropspris | 3 000 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:12:00 |
Provision | 450 kr |
Frakt | 129 kr |
7/5 12:12 | ABV1866 | 3 000 kr |