Herrur, Omega, Ø36mm, tuxedo dial, manuell, liten sekundvisare, plexiglas, stål, 1950-tal, gravyr VH, repor, små bucklor, saknar sprintar och armband
Auktnr | SE16.20240507.A94171 |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 6 200 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:16:30 |
Provision | 930 kr |
Frakt | 129 kr |