Ring, Hope, signerad Efva Attling,“Vi alla behöver hopp. När modet sviker oss eller vi känner oss vilsna finns hoppet där och kan ge oss kraft och styrka igen. Det är det sista som lämnar oss.” stl 18¼, bredd 10,8mm, bucklor, repor, 925/1000 silver, originaletui Vikt: 15,8 g
Auktnr | SE16.20240507.A94185 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:23:30 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |
5/5 06:06:23 | dragir23 | 325 kr |
20/4 12:59:31 | raubatzi | 300 kr |