Handväska ATP Atelier, Montalcino Mini, made in Italy, svart läder, lätta märken, 14x12,5x6,5cm, axelrem 110cm, dustbag, nypris 3239kr, år 2023

Handväska ATP Atelier, Montalcino Mini, made in Italy, svart läder, lätta märken, 14x12,5x6,5cm, axelrem 110cm, dustbag, nypris 3239kr, år 2023

Handväska ATP Atelier, Montalcino Mini, made in Italy, svart läder, lätta märken, 14x12,5x6,5cm, axelrem 110cm, dustbag, nypris 3239kr, år 2023

Aktuellt bud i realtid:

1 400 kr

(mar_to)

2024-05-07 12:24:30

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE16.20240507.A94187
Varukategori Fashion / Väskor
Kontor Skanstull
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 900 kr
Aktuellt bud 1 400 kr
Stänger 2024-05-07 12:24:30
Provision 210 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
7/5 07:39:13 mar_to 1400 kr
25/4 21:15:03 ememma 1300 kr
6/5 15:37:14 mittkonto1 1200 kr
25/4 21:15:03 ememma 1100 kr
6/5 09:27:27 mariazlata 1000 kr
25/4 21:15:03 ememma 950 kr
22/4 13:20:43 byggingenjoren 900 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Herrur Breitling Colt, stål, automatisk, 38mm, refnr A17350, serienr 859365, datum, Fighterlänk, repor, extra länkbitar, certifikat 2005, serienr ej ifyllt, chronometer certifikat, servicekvitto 2017, box, ytterkartong.

Herrur Breitling Colt, stå...

2024-06-18 13:22:00

Till auktion

Väska Mulberry Small Amberley Satchel, ca 18x21x8,5cm, svart kalvskinn, pärlor, beslag i gulmetall, smärre slitage, tag, dustbag

Väska Mulberry Small Amber...

2024-06-18 13:35:30

Till auktion

Elgitarr, Gibson Les Paul Studio, USA Wine Red, ser nr. 01795520, år 2005, lackskador, repor, originalcase Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr, Gibson Les Paul S...

2024-06-18 13:39:30

Till auktion

Tavla, färgoffset med bit av tyg, "The Gates, Central Park, New York",  Christo & Jeanne-claude, bildstorlek ca 65x100cm, lätt vågigt papper.  Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Tavla, färgoffset med bit ...

2024-06-18 13:38:30

Till auktion

Elgitarr Epiphone Les Paul, serienr B7114441, Limited Edition, lackskador, kantstött, slitage och sprickor i plast, hårt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Epiphone Les Paul,...

2024-06-18 13:29:00

Till auktion

Herrur Tissot, stål, manuell, ca 35mm, repigt plexiglas, läderarmband ej original, inga tillbehör.

Herrur Tissot, stål, manue...

2024-06-18 13:32:00

Till auktion

Elgitarr Ibanez RG Series, RG350, serienr P915145, Korea, lack- och kantskador, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Ibanez RG Series, ...

2024-06-18 13:31:00

Till auktion

Solglasögon, Emporio Armani 163-S, 773/18, 53¤17,130, rektangulära tonade glas, slipade med styrka, bågar i gulmetall, limrester vid skruv, inga tillbehör

Solglasögon, Emporio Arman...

2024-06-18 13:37:30

Till auktion

Elgitarr Gretsch by Bigsby, serienr JT12062xxx, Japan, smärre repor och kantskador, mjukt fodral. Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Gretsch by Bigsby,...

2024-07-02 13:18:30

Till auktion

Fickur Waltham, förgylld metall, manuell, ca 51mm, liten sekundvisare, defekt, går ej, repig, inga tillbehör.

Fickur Waltham, förgylld m...

2024-06-18 13:33:00

Till auktion

Väska Louis Vuitton Kendall 55, grönt Taiga-läder, mått ca 55x35x25cm, datumkod SP0975, Made in France, adresstag, lås nr 303, nyckel saknas, avtagbar axelrem, fläckar invändigt, slitage på lädret, inga övriga tillbehör. Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton Kendal...

2024-07-02 13:16:00

Till auktion

Resegarderob Louis Vuitton, Taiga Epicea Housse Bering, grönt Taiga-läder, datumkod SP1905, Made in France, adresstag, bruksskick, inga övriga tillbehör.  Skickas med postpaket.

Resegarderob Louis Vuitton,...

2024-07-02 13:16:30

Till auktion

Tavla, färglitografi, sällskap till bords, signerad Madeleine Pyk (1934-), 210/250, bildmått 36x27,5cm, mått inklusive ram 52x42cm, ljusblå träram med mindre nagg.  Skickas med postpaket.

Tavla, färglitografi, säl...

2024-07-02 13:17:00

Till auktion

Damur Burberry, stål, quartz, ca 26,7x18,2mm, refnr BU1015, serienr 06560, läderarmband, viklås, repigt glas, går ej, behov av batteribyte, garantikort London år 2005, manual, box, sliten ytterkartong.

Damur Burberry, stål, quar...

2024-06-18 13:34:30

Till auktion

Elgitarr, Epiphone Les Paul Model Standard, serienummer 1004238291, pärlemodetaljer, ytrepor, bruksskick, mjukt fodral med slitage och en trasig ficka. Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr, Epiphone Les Paul...

2024-07-02 13:18:00

Till auktion

Tavla, färglitografi, signerad Madeleine Pyk (1934-), 121/200, bildmått 34,5x27,5cm, mått inklusive ram 52x42cm, ljusblå träram med mindre nagg.  Skickas med postpaket.

Tavla, färglitografi, sign...

2024-07-02 13:17:30

Till auktion

Herrur Omega Seamaster, stål, manuell, 35,7mm, liten sekundvisare, boettnr 2937-4, serienr 16863096, Cal 267, skadad urtavla och visare, servicebehov, repigt plexiglas och boett, läderarmband ej original, inga tillbehör.

Herrur Omega Seamaster, st...

2024-06-18 13:25:00

Till auktion

Nyckel-/kortpouch, Mulberry, England, laxrosa skinn, gulmetall, mått ca 13x9,5cm, inga tillbehör.

Nyckel-/kortpouch, Mulberry...

2024-06-18 13:35:00

Till auktion

Fickur American Waltham, stål, manuell, ca 60,5mm, liten sekundvisare, skadad urtavla, repor, spricka i glas, urkedja i förgylld metall, inga tillbehör.

Fickur American Waltham, s...

2024-06-18 13:33:30

Till auktion

Blomhållare, flicka, höjd 12cm, med fat Ø 23,5cm, stämplad nr 10, Einar Luterkort, Upsala Ekeby, 1940-50-tal, små märken, glaserat lergods Skickas med postpaket.

Blomhållare, flicka, höjd...

2024-06-18 13:26:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror