Figurin, Uggla, ur serien Minerva, höjd 6cm, Edward Lindahl, 1960-tal, Gustavsberg Studio, etikettmärkt, signerad E.L, keramik Skickas med paket.
Auktnr | SE16.20240507.A94197 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:29:30 |
Provision | 26 kr |
Frakt | 129 kr |
18/4 23:57:59 | busskoll | 175 kr |
18/4 16:58:24 | novali | 150 kr |