Skulptur, Torn, höjd 17,5cm, Bertil Vallien, signerad B.W, nr 7 ur serien Bagdad, Gustavsberg, 1960-tal, ojämn glasyr, chamotterat stengods Skickas med paket.
Auktnr | SE16.20240507.A94200 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:31:00 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 129 kr |