Flaskschatull med två glasflaskor, krossad sammet med metallbeslag, Frankfurt, höjd 9cm, bredd 11cm, skador och slitage invändigt samt utvändigt Skickas med paket.
Auktnr | SE16.20240507.A94206 |
Utropspris | 125 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:34:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 129 kr |