Ljusstake, mässing, höjd: ca 22cm, bottenplattans bredd: 16cm, repor och nagg Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240507.A94207 |
Utropspris | 100 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:34:30 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 299 kr |