Huggare, J. Marttiini, Finland, total längd: ca 56cm, skaft i björk, signerad på blad samt slida, slida i läder med bruksslitage
Auktnr | SE16.20240507.A94229 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:45:30 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |