Kniv, J. Marttiini, Ilves, Finland, total längd: ca 36cm, skaft i björk, signerad på blad, slida i läder med små repor
Auktnr | SE16.20240507.A94230 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:46:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
26/4 04:00:17 | brandman924 | 800 kr |