Kniv, J. Marttiini, Finland, total längd: ca 31,5cm, skaft i björk, signerad på blad, slida i läder med små repor
Auktnr | SE16.20240507.A94231 |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:46:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |