Kniv, J. Marttiini, Finland, total längd: ca 19,5cm, skaft i björk, signerad på blad, slida i läder med bruksslitage
Auktnr | SE16.20240507.A94233 |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:47:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |
26/4 03:59:18 | brandman924 | 200 kr |