Armbandsur, Cartier, Pasha de Cartier, stål, automatisk, 35mm, refnr: 2324, snr: CC704095, safirglas, datum, repor och nagg på ring, länk i stål med repor, längd på länk inklusive ur ca 16-17cm, inga extra länkbitar, inga tillbehör
Auktnr | SE16.20240507.A94243 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 7 200 kr |
Aktuellt bud | 11 500 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:52:30 |
Provision | 1 725 kr |
Frakt | 129 kr |