Bajonett, längd 33cm, EJ AB 419, tillverkad i Eskilstuna, på parerstången är det stämplat I.20 no 172, balja stämplad I.50, bruksslitage, repor, rost
Auktnr | SE16.20240507.A94247 |
Varukategori | Militaria, vapen & medaljer |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:54:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |