Bajonett med kavel i trä, längd 44cm, tillverkad i Waffenfabrik Neuhausen på parerstången 220028, bruksslitage, repor, rost
Auktnr | SE16.20240507.A94248 |
Varukategori | Militaria, vapen & medaljer |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2024-05-07 12:55:00 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |
26/4 03:55:35 | brandman924 | 400 kr |