Florett med tuschpåskrift M Wallenberg, fyrkantig klinga, 1900-talets mitt, längd ca 96 varav klingan 78 cm, bruksslitage. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240501.R76926 |
Varukategori | Militaria, vapen & medaljer |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2024-05-01 19:09:30 |
Provision | 26 kr |
Frakt | 299 kr |
22/4 16:30:58 | kotodx | 175 kr |