Långpipa, dekor av ansikte med lila sten, snidad masurbjörk samt silver, stämplad Gustaf Pettersson, mästare i Stockholm 1889-1907, omkring år 1900, åldersbetingat slitage, skador. Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20240501.R72750 |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2024-05-01 19:10:00 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |