Tavla, blandteknik på papper, Rune Jansson, signerad och daterad 2003 med blyerts, 20,5x26cm, ej examinerad ur ram. Vikt: 0 g Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20240501.R80258 |
Utropspris | 275 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2024-05-01 19:13:00 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | - |
27/4 13:56:54 | aga2017 | 275 kr |