Ett par kandelabrar, troligen 1920-30tal, nysilver, (ej märkta), bucklor/lagningar, höjd ca 38cm Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240501.R72844 |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2024-05-01 19:13:30 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 299 kr |