Vas, klarglas, stram nedåt avsmalnande form, fot med slipat rutnät i relief, formgiven av Vicke Lindstrand för Kosta, signerad och numrerad 46671, 1960/ tidigt 1970-tal, höjd ca 23cm, några nagg. Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20240501.R74755 |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2024-05-01 19:14:30 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |