Lång bismarkcollier i 18K guld. Den är 62 cm lång, 3,4 - 5,3 mm bred (svagt doserad längs ner) och väger 11,3g. Kistlås. Stämplad FGK, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240502.A16850 |
Utropspris | 5 800 kr |
Aktuellt bud | 5 800 kr |
Stänger | 2024-05-02 19:05:30 |
Provision | 870 kr |
Frakt | 129 kr |
25/4 16:05:31 | yguld1 | 5800 kr |