Slaglåspistol 1800-tal, kolv i trä med delvis grov skuren dekor, längd 29 cm, fungerande mekanismer, slitage, delvis rostanlupen, bruksskick, vikt 375 gram
Auktnr | SE74.20240507.A25004 |
Varukategori | Militaria, vapen & medaljer |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2024-05-07 19:21:30 |
Provision | 83 kr |
Frakt | 129 kr |