Huggare, 1700-tal, fäste i mässing, ej komplett, bygelfäste/parerplåt saknas, klinga med grova rostskador, längd 72 cm, vikt strax under 500 gram Skickas med paket.
Auktnr | SE74.20240507.A25007 |
Varukategori | Militaria, vapen & medaljer |
Utropspris | 200 kr |
Stänger | 2024-05-07 19:23:00 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 129 kr |
7/5 19:23 | ABV1866 | 200 kr |