Ring med diamanter 4x ca 0,05ct, stl 18½, bredd 2,5-3mm, en sten saknas, klor med slitage, bucklor, ej stämplad, 21K. Vikt: 2,6 g
Auktnr | SE1.20240508.A52026 |
Utropspris | 1 800 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:05:30 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 19:05 | ABV1866 | 1 800 kr |