Vas, tenn med mässingskant, Björn Trägårdh för Firma Svenskt Tenn, formgiven 1933, höjd 17cm, smärre slitage, några repor.
Auktnr | SE1.20240508.A56845 |
Utropspris | 1 300 kr |
Aktuellt bud | 1 300 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:22:00 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 129 kr |
7/5 19:38:08 | ja_tack1 | 1300 kr |