Kastrull med svarvat och snidat trähandtag, Frankrike, 1800-tal, slitage, handtag med mindre avslag, handtag med slitet fäste, bucklor, silver, bruttovikt 316g,
Auktnr | SE1.20240508.A56848 |
Utropspris | 2 400 kr |
Aktuellt bud | 2 600 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:23:56 |
Provision | 390 kr |
Frakt | 129 kr |