Ljusstake, barockstil, balusterform, dekor av rocailler, på volutformade fötter, fylld, slitage, fyllning med skador, gravyr, silver, bruttovikt 409,2g Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20240508.A56849 |
Utropspris | 1 700 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:24:00 |
Provision | 255 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 19:24 | ABV1866 | 1 700 kr |