Armband ärtlänk, dubbelradigt, låset stämplat 1864, längd 18cm, bredd ca 6mm, slitage, bucklor, 18K. Vikt: 15,3 g
Auktnr | SE1.20240508.A56851 |
Utropspris | 9 200 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:25:00 |
Provision | 1 380 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 19:25 | ABV1866 | 9 200 kr |