Kedja ärtlänk, lås i form av hand, otydliga stämplar, längd 61cm, bredd 7mm, slitage, mindre bucklor, 18K. Vikt: 28,1 g
Auktnr | SE1.20240508.A56852 |
Utropspris | 17 000 kr |
Aktuellt bud | 17 000 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:25:30 |
Provision | 2 550 kr |
Frakt | 129 kr |
3/5 07:39:50 | byronbay55 | 17000 kr |