Två skedar med monogram, finska stämplar, längd 14,5cm, slitage, silver. Vikt: 37,4 g
Auktnr | SE1.20240508.A56875 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 275 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:37:00 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |
8/5 19:37 | ABV1866 | 275 kr |