Saltkar, Wien, 1800-talets första hälft/mitt, höjd 6,5cm, slitage, silver. Vikt: 103 g
Auktnr | SE1.20240508.A56885 |
Utropspris | 900 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:42:00 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 19:42 | ABV1866 | 900 kr |