Dosa, Empire, Gustaf Theodor Folcker, Stockholm, 1844, slät form, lock med randdekor, invändigt förgylld, slitage, silver. Vikt: 80,7 g
Auktnr | SE1.20240508.A56890 |
Utropspris | 700 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:44:30 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 129 kr |