Bägare, Peter Neuendorff, Lidköping, (1797-1835), höjd 8cm, bortsliten förgyllning, slitage, gravyr, silver. Vikt: 98,9 g
Auktnr | SE1.20240508.A56892 |
Utropspris | 750 kr |
Aktuellt bud | 750 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:45:30 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |
5/5 11:05:15 | 7sof7 | 750 kr |