Bägare, Vasa, Finland, 1818, höjd 11cm, graverad dekor av stiliserade blommor och blad, slitage, lagningar vid fot, bucklor, silver. Vikt: 68,4 g
Auktnr | SE1.20240508.A56893 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:46:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
7/5 19:45:50 | nobbe | 800 kr |