Kalk, Johan Bergman, Luleå, 1799, invändigt förgylld, höjd ca 11,5cm, silver, slitage, mindre bucklor. Vikt: 66,6 g
Auktnr | SE1.20240508.A56894 |
Utropspris | 800 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:46:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |