Dosa, A Wessman, Kristianstad,1862, slät form, vid lockets kant en randdekor, invändigt förgylld, höjd 3cm, slitage, silver. Vikt: 62 g
Auktnr | SE1.20240508.A56895 |
Utropspris | 550 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:47:00 |
Provision | 83 kr |
Frakt | 129 kr |