Dosa på fot, 1700/1800-tal, höjd ca 9cm, invändigt förgylld, otydliga stämplar, slitage, bucklor, silver. Vikt: 38 g
Auktnr | SE1.20240508.A56897 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:48:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
27/4 15:04:52 | britta | 800 kr |