Bägare och tumlare, bland annat MGAB Uppsala, 1900-tal, höjd 3-7,5cm, gravyr, slitage, silver. Vikt: 54,8 g
Auktnr | SE1.20240508.A56898 |
Utropspris | 400 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:48:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |