Tre tumlare, 1700/1800-tal, otydliga stämplar, höjd 3-3,5cm, en med lagningar och bristning, åldersbetingat slitage, silver. Vikt: 38,5 g
Auktnr | SE1.20240508.A56900 |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:49:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |