Supkopp, Olof Yttraeus, 1781, Uppsala, uppsvängd hänkel, invändigt förgylld, graverad dekor, med äldre gravyr, höjd 4cm, slitage, silver. Vikt: 27,9 g
Auktnr | SE1.20240508.A56901 |
Utropspris | 500 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:50:00 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |