Bägare, Johan Höstedt (1785-1819), Kalmar, graverad dekor, höjd 6cm, slitage, foten med lagning. Vikt: 27,2 g
Auktnr | SE1.20240508.A56903 |
Utropspris | 275 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:51:00 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |
27/4 06:00:33 | 46anna | 275 kr |