Bägare, Lars Bjugg, Jönköping, 1769, graverad dekor av blommor och blad, höjd 6,5, slitage, mindre lagningar, silver. Vikt: 26,5 g
Auktnr | SE1.20240508.A56904 |
Utropspris | 375 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:51:30 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |
27/4 06:01:06 | 46anna | 375 kr |