Bägare, Gustaf Bergendorff, Karlskrona, 1807, höjd 6cm, lagningar, bristningar, slitage, silver. Vikt: 24,3 g
Auktnr | SE1.20240508.A56905 |
Utropspris | 275 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:52:00 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |
27/4 06:01:47 | 46anna | 275 kr |