Två bägare, den ena av Johan Petter Hjulström, Västerås, 1827, den andra med otydliga stämplar, höjd 4,5-5,5cm, slitage, skador, gravyr, silver. Vikt: 40,3 g
Auktnr | SE1.20240508.A56908 |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:53:30 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |
8/5 19:53 | ABV1866 | 300 kr |