Ruska, urnformad, dekor av bladgirlanger och godronnerat liv, otydlig stämpel, 1800-tal, höjd 12,5cm, slitage, lagning, något ostadig. Vikt: 85,4 g
Auktnr | SE1.20240508.A56909 |
Utropspris | 700 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:54:00 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 19:54 | ABV1866 | 700 kr |