Supkopp, Moskva, Ryssland, kontrollstämplad 177?, ej identifierad mästare, rik dekor av i relief, godronnerat liv, höjd 4cm, åldersbetingat slitage, bucklor, silver. Vikt: 36,4 g
Auktnr | SE1.20240508.A56912 |
Utropspris | 1 500 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:55:30 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 19:55 | ABV1866 | 1 500 kr |