Skål, "Mine", Ulrica Hydman- Vallien för Kosta Boda, höjd 9cm, ca Ø26cm, slitage, mindre kantnagg. Skickas med paket.
Auktnr | SE1.20240508.A56940 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 125 kr |
Stänger | 2024-05-08 20:09:30 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 20:09 | ABV1866 | 125 kr |