Ljusstake, barockstil, med svensk importstämpel, höjd 18cm, slitage, mindre bucklor, fylld botten, bruttovikt 463,3g
Auktnr | SE1.20240508.A56944 |
Utropspris | 1 200 kr |
Stänger | 2024-05-08 20:11:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 20:11 | ABV1866 | 1 200 kr |