Collier, halvstelt, innermått ca 35cm, bredd 20mm, 1956, otydliga stämplar, slitage, 925/1000 silver. Vikt: 56,3 g
Auktnr | SE1.20240508.A56947 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 450 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2024-05-08 20:12:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |